gencazeri.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genç Azeri'lerin buluşma noktası!..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizlerim titredi

YazarMesaj
ByRock
Webmaster
Webmaster
ByRock

Erkek Mesaj Sayısı : 105

Dizlerim titredi Empty
MesajKonu: Dizlerim titredi   Dizlerim titredi EmptyPaz Ağus. 03, 2008 12:07 pm

"G.Saray'a geldiğim için çok mutluyum. Bu kadar ilgi beklemiyordum. Bugüne kadar birçok karşılaşmaya çıkmama karşın Hoffenheim maçında büyük heyecan duydum".

Galatasaray'ın yeni transferİ Meira, sarı-kırmızılı ekibin Almanya kampında Fotomaç'a özel açıklamalarda bulundu. Taraftarların gönlünde taht kuran Song'un gidişini kısa sürede unutturmuş görünen Meira, kendisine gösterilen ilgiden çok memnun. Herkesin kendisine çok samimi ve sıcak davrandığını ifade eden Portekizli yıldız, "Galatasaray'a geldiğim için
çok mutluyum" dedi.

DAHA İYİ OLACAĞIM
Bu kadar ilgiyi beklemediğini kaydeden Meira sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugüne kadar birçok maça çıkmama karşın ilk kez Galatasaray formasını giydiğim Hoffenheim karşılaşmasında çok heyecanlandım. Adeta dizlerim titredi. Yine de elimden geleni yaptım. Daha iyi olacağımı söyleyebilirim. Şimdi Ali Sami Yen'deki ilk maça çıkmak için sabırsızlanıyorum.

TARAFTAR ATEŞLİ
Florya'da yapılan antrenmanda taraftarlar bana ve arkadaşlarıma olan sevgilerini yürekten hissettim. Ali Sami Yen'in de ateşli bir taraftar grubuna sahip olduğunu biliyorum. O yüzden de onların önüne bir an önce çıkmak için sabırsızlanıyorum. Ne olursa olsun bize desteklerini hiçbir zaman esirgemesinler."
YAŞAR YALÇIN
http://gencazeri.yetkinforum.com

Dizlerim titredi
1 sayfadaki 1 sayfası